מסיבת רווקים

הכל התחיל כאשר הזמינו אותי להגיעה למסיבת רווקים. הצעה הזאת הגיעה מלקוח קבועה שלי ולא יכולתי לסרב. כאשר הגעתי לדירה הדיסקרטית, הוא לקח אותי לחדר עם שולחן במרכז עם 7 גברים מסביב. כל המבטים היו אלי. אמרתי להם שלום בזמן שאני מתחילה להסמיק. אחד הגברים הזמין אותי לשולחן. הם מזגו לי וודקה והציעו לי כיבוד. התחילה השיחה. הם הציעו לי משחק. הייתי צריכה לנחש מי מזיין אותי ועם אני מנחשת לא נכון הם מענישים אותי. זה לא ריגש אותי יותר מידי, אני עובדת כבר מזמן כנערת ליווי וראיתי הרבה דברים מוזרים.

הם במהירות פינו את השולחן והדליקו מוזיקה. התחלתי לעשות להם סטריפטיז על השולחן. לאט לאט הורדתי את כל הבגדים. חולצה, חצאים, לבני נשים, עקבים – הכל נשאר על הרצפה. אז המוזיקה נגמרה ונשארתי ערומה על השולחן. לא ידעתי איך בדיוק הייתי צריכה לזהות אותם, כי בקושי ידעתי את השמות שלהם. כנראה זאת הייתה המטרה שלהם.

הם השכיבו אותי על השולחן וקשרו את העיניים שלי. פרשו לי את הרגליים ואת הידיים ככה שכל החורים שלי היו זמינים להנאתם. הם החזיקו אותי חזק וכולי קפאתי בהמתנה. עדיין לא ציפיתי שהחדירה הראשונה תהיה כזאת חזקה. הוא זיין אותי כל כך חזק שזה הרגיש כאילו הוא רוצה לקרועה אותי לחלקים. צעקתי וניסיתי להשתחרר. הם רק צחקו והחזיקו אותי יותר חזק. אז הכל נגמר.

"מי?"

כמובן שלו ידתי וקיבלתי מספר צביטות על השדיים ועל הבטן. זה היה כואב, לכן הוצאתי צרחה. אבל אני חייבת להתוודות – אהבתי את זה. זין הבא נכנס אלי כמו פטיש, אבל עצר והתחיל לצאת באיטיות כדי לחזור חזרה באותו הכוח. גנחתי וניסיתי להשתחרר, הם אהבו את מה שהם ראו. כמובן ששוב פעם לא ניחשתי נכון. הפעם הם צבטו את השפתיים של כוס. אז הם זיינו אותי אחד אחרי השני. זיינו אותי כדי להדליק אותי והיו מוציאים את האיברים שלהם כדי שאני שוב פעם אטעה בבחירה שלי. העונשים על טעות התחילו להיות יותר ויותר שונים. בהתחלה אלה היו צביטות על כל הגוף. אז הם התחילו להרביץ אותי עם חגורה, הצרחות שלי מכל מכה שלהם רק הדליקו אותם יותר ויותר.

כאשר המשחק נמאס להם, הם התחילו לגמור לתוכי אחד אחרי השני. זה המשיך עד שהזרע שלהם לא התחילה להישפך ממני.

"הכוס שלך כבר מלא לגמרי" – ועם המילים האלו הם פשוט הפכו אותי על הבטן. הרגליים שלי נחתו על הרצפה והזרע התחיל לטפטף על הרגליים שלי. הם הסתכלו עלי ונהנו מכל רגע, בשבילי זה היה הרגע שהם עזבו אותי בשקט, סוף סוף. זה לא נמשך יותר מידי זמן. כנראה המראה שלי הדליק אותם יותר מידי. אחרי כמה כוסות של וודקה הם החליטו שהתחת שלי לא פעילה מספיק. הם החליטו שחור הצר שלי לא יהיה מסוגל להחזיק מעמד ממה שהם תכננו.

אז הם אמרו לי לעלות על השולחן, אז מישהו נתן לי דילדו ענק ואמר להכניס אותו לתחת שלי. ידעתי שעדיף שאני אני יעשה את זה בעצמי. הם עמדו מסביבי. עמדתי על ארבע וניסיתי להכניס את הדילדו לחור שלי. זה היה קשה, נאלצתי להשתמש בזרע במקום חומר סיכה. החלטתי להתיישב על הדילדו, זה לא היה נוח. הסתכלתי על הגברים, הם הבינו הכל ואחד מהם לקח את הדילדו והחזיק אותו חזק. עם שתי הידיים פתחתי את התחת והתיישבתי על הדילדו. זה הצליח והוא נכנס לתוך החור שלי.

אחרי כוסית נוספת של וודקה גברים המשיכו לשחק איתי. הם העמידו אותי על ארבע, הוציא את הדילדו והתחילו לזיין אותי. אחד היה מזיין אותי בתחת וגבר נוסף היה מנצל את הפה שלי. כל השאר היו מחזיקים אותי ונתנו תגבות שלהם על זה. הם היו מתחלפים בלי סוף ובסוף הפסקתי לספור כמה פעמים זיינו אותי. כבר הייתי בלי כוחות ופשות מסרתי את עצמי לרחמים שלהם. כבר לא הייתי מסוגלת למצוץ אפילו והם התחילו לזיין אותי לתוך הגרון. בסוף כבר הייתי תלויה על הידיים שלהם ואיברים שלהם עבדו בקצב משני הצדדים.

לא יכולתי אפילו להבין מתי האורגיה המטורפת הזאת נגמרה כאשר מצאתי את עצמי מכוסה בזרע שוכבת על השולחן.