זוגיות חד פעמית

היא סיבבה את המפתח בדלת של הדירה הדיסקרטית, דלת נפתחה והיא ראתה את החבר הוותיק שלה יושב בסלון. היא אמרה לו שלום והם דיברו קצת על דברים בסיסיים. היא היססה להעביר את חופשה שלה עם גבר שכבר מזמן זר בשבילה, אבל משהו בפנים הזכיר לה את הרגשות שהיו פעם.

אושרי, ככה קראו לחבר שלה, הסביר שהוא ראה את תמונות שלהם והרגיש שהם העירו את התשוקה שלו. הוא ביקש ממנה להסתובב והוציא מתנה בשבילה – את הבושם האהוב עליה. היא החליטה לחשק תפקיד פסיבי היום, היא חייכה לו ונישקה על הלחי. אבל הוא עצר אותה, השאיר מרחק קצר ביניהם, הוא הביט לתוך העיניים היפות שלה, העביר עם היד על השיער שלה והתחיל להתקרב אל השפתיים שלה. השפתיים שלהם נפגשו וכל אחד מהם הרגיש את המתיקות.

הוא לקח את ראש שלה ושוב פעם נישק אותה, חזק ובתשוקה, הוא הכניס את הלשון שלו לתוך הפה והתחיל לשחק עם הלשון שלה, רגשות נעימות מילאו את הגוף שלה. היא סיבב אותה עם הגב אליו ונישק את הצוואר שלה, לאט לאט הוא הגיעה לאוזן שלה ולחש לה "מתוקה, אני רוצה אותך". היא סגרה את עיניים והרגישה איך הגוף שלה מתמלא בהתרגשות. הידיים שלו עצרו על השדיים והשפתיים שלו המשיכו "את הכי טוב, הכי מתוקה והכי עדינה". היא לקחה את היד לאחור ומצא את הראש שלי, התחילה ללטף את השיער שלו. הוא הרימת אתה ולקח למיטה. השכיב אותה ופתח את השמלה שלי, נישק אותה על הגב והוריד את כל הבגדים שלה.

ערומה ומושכת היא שכבה על המיטה. הוא הפך אותה על הגב וראה את הפטמות שלה סוף סוף. משהו השתנה בראש באותו הרגע, הוא הרגיש תשוקה שורפת, הוא התנפל על הגוף שלה והתחיל לכסות אותה בנשיקות. הידיים שלו טיילו בכל הגוף שלה. הוא פתח את הרגליים שלה ושמע את גניחה הראשונה שלה. הוא ירד למטה ונישק את הכוס שלה. ברגע שהוא הרגיש את רטיבות שלה, הוא נכנס לתוכה בלי לחשוב פעמיים. זה היה כל כך נעים, חם ומרגש. הגופות שלהן זזו בקצב מיוד, הראש היה בערפל וכל המחשבות נעלמו. רק רגשות מלאו אותם בלי סוף…וצעקות וגניחות זה היה הדבר היחד שהיה ממלא את החדר.