אחרי מועדון


אחרי מועדון תפסתי מונים ונסענו אליה. ענת כבר הייתה די שיכורה וכבר אחרי כמה דקות נסיעה הרגשתי את היד שלה. בהתחלה על הברך ואז היא החליקה יותר למעלה. 
-"אני רוצה אותך" – לחישה חמה לאוזן ואני מרגיש את השדיים שלה נצמדים אל הכתף שלי. 
אני לא מתנגד והיא, עם נשימה עמוקה, במהירות פותחת את הרוכסן, מושכת את הגומיה של התחתונים לצד ומורידה את הראש למטה. אני מרגיש את האצבעות שלה ואז את הלשון החם שלה יורדים לכל האורך של הזין. אני סוגר את העיניים ומשתחרר. עוד רגע והשפתיים שלה תפסו את הזין. הם גולשים למטה ובאותו הזמן האצבעות משחקות עם הביצים, מה שגורם לגל של הנאה לעבור דרך הגוף שלי. 
-"מתוק, אתה מדהים" – היא לחשה לי והתחילה לנשק אותה. אני רוצה להחזיר לה קצת ומכניס את היד דרך מחשוף הגדול שלה ומוחץ את השד השמאלי שלי ואץ מוצה את הפטמיה עם האצבעות. היא מוציאה גניחה חלשה. מורידה את הראש למטה ומזיזה את השיער שלה לצעד. ככה אני יכול לראות כל תנועה שלה. איך השפתיים שלה גולשות על הזים שלי. 
כמה דקות אחרי זה אני כבר לא מסוגל להחזיק יותר וגומר לתוך הפה שלה חזק. היא ממשיכה להחזיק את הזין בתוך הפה ובולעת את כל הזרע שלי. בלי כוחות אני נזרק על גב המושב, אבלי היא ממשיכה למצוץ את הזין שלי. עד שאני לא עוצר אותה ולא מנשק. 
הגענו.
כל הזמן שהיינו במעלית התנשקנו בלי הפסקה, היא לקחה את היד שלי והצמידה אותה בין הרגליים שלה. אפילו דרך התחתונים הרגשתי עד כמה היא רטובה והתחלתי ללטף עם האצבעות את הכוס שלה דרך תחתונין. היא מחצה את היד שלי עם ירכיים וביקשה להוריד את התחתונים שלה. עשיתי את זה בלי מחשבה שניה והורדתי אותם עד הברכיים שלה. היא הרימה את החצאית של השמלה והראה לי את הכוס שלה. המראה הזה גרם לי להתחרמן בצורה מטורפת.
"חכה רגע, מתוק" – היא אמרה לי ולחצה על "עצור" במעלית -"אני רוצה סקס כאן ועכשיו"
אחרי המילים האלה, היא התכופפה והורידה את התחתונים מהרגליים שלה, הוא שמה אותם בתיק שלה
-"קדימה, מתוק, תתחיל להתפשט. אני רוצה לראות הכל. רק על תמהר"
בזמן שפתחתי את הכפתורים על החולצה שלי, היא הספיקה להחליק מהשמלה שלה ולהוריד את החזייה כדי לשחרר את השדיים היפות שלה עם פטמות עומדות. 
-"חמוד, אני רוצה לראות הכל" – היא הסתכלה על איך אני מתפשט ושיחקה עם הגוף שלה. יד אחד שיחקה עם הפטמות ויד שניה ליטפה בין הגליים.

-"כן, תראה לי אותו" – ביקשה ממני בחוסר סבלנות.
הורדתי את התחתונים ונשרתי ערום לגמרי מולה עם זין עומד. היא הסתכלה מרוצה מאוד מה גוף החרמן שלי והמשיכה לשחק עם עצמה.
-"תעשה ביד" – היא ביקשה ממני וירדה למטה עם רגליים פתוחה ככה שאני אראה את הכוס שלה. הסתכלתי עליי מאוננת ועשיתי ביד. הרגשתי שאני הולך לגמור עוד שניה, גם היא הייתה על הקצה. 
-"אני הולכת לגמור!"
-"גם אני!"
-"בבקשה, תגמור על השדיים שלי"
רגע אחרי זה הגוף שלה התחיל לרעות מאורגמה. שניה אחרי זה הזרע שלי התחיל לכסות את השדיים שלה. היא ישר התחילה למרוח אותה לתוך העור. אז היא ליקקה את מה שנשאר מה זין שלו. זה לא היה הסוף, המפגש אינטימי שלנו המשיך בדירה שלה. אבל זה כבר סיפור אחר.